fa en

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

smartphone

درب گالن با دهانه 42 میلیمتری کد 123

سایر مجموعه ها:

درب گالن 123 مناسب گالن های 3 الی 5 لیتری با گلویی به قطر 42 MM  است .دارای پلمپ جدید ( مدل تیغ خور) و امکان درج لوگو روی درب گالن

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

درب گالن 123 مناسب گالن های 3 الی 5 لیتری با گلویی به قطر 42 MM  است . پلمب این درب گالن 4 لیتری از ادامه یکپارچه بدنه درب که با یک رد تیغ خوردن جدا شد است، تشکیل شده که با باز شدن درب گالن برای اولین بار از درب جدا شده و مانع تقلب در محتویات درب گالن توسط سودجویان خواهد شد.

مشخصات فنی محصول

موارد استفاده    درب گالن روغن موتور – درب گالن روغن گیربکس – درب گالن روغن هیدرولیک –درب گالن روغنهای صنعتی –درب گالن مواد شیمیایی
نوع بسته شدن    پیچی
گلویی گالن  42 میلیمتر
نوع گالن    1 تا 4 لیتری (پیشنهادی)
مواد گالن    PP/PE
مواد درب    PE
نوع پلمپ    رینگی
نوع آب‌بندی    فوم سیل و مقوا سیل
سایر مشخصات    امکان درج لوگو روی درب گالن –امکان چاپ لوگو بر روی سیل – شکل ظاهری متناسب با مصارف صنعتی

 

برای آب بندی این نوع درب گالن، بسته به نیاز مشتری میتوان از سیل القایی فوم دار ( فوم سیل ) و یا از واشر فوم استفاده کرد در صورت استفاده از سیل القایی امکان چاپ لوگو بر روی سیل با رعایت مینیمم سفارش وجود دارد .

امکان درج لوگو بصورت برجسته بر روی درب گالن وجود دارد. درج لوگو روی درب گالن علاوه بر افزایش زیبایی بسته بندی محصول ، باعث تقویت برندینگ شما و همچنین جلوگیری از هرگونه تقلب خواهد شد.

این محصول در تمام طیف های رنگی با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و با مناسب ترین قیمت درب گالن ، متناسب با سفارش شما در کارخانه شرکت روهین تراش تولید میگردد.

برای سفارش درب گالن 4 لیتری کد 123 یا برای اخذ مشاوره رایگان و استعلام قیمت ها، لطفا با شماره تلفن های شرکت روهین تراش تماس گرفته و یا از طریق پشتیبان آنلاین وتس آپ، پرسش خود را مطرح فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخ سوالاتتان را ارسال کنند.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید