fa en

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

smartphone

درب گالن با دهانه 45 میلیمتری کد 129

سایر مجموعه ها:

درب گالن 45 میلیمتری کد 129 یکی از درب های تولیدی جدید شرکت روهین تراش، مناسب گالن 4 لیتری است که طراحی و شکل ظاهری آن کاملا مشابه درب گالن 38 میلیمتری کد 126 است و تنها تفاوت اصلی میان آن‌ها اندازه بزرگتر این محصول نسبت به درب 126 میباشد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

درب گالن 45 میلیمتری کد 129 یکی دیگر از درب های تولیدی شرکت روهین تراش، مناسب گالن 4 لیتری است که طراحی و شکل ظاهری آن کاملا مشابه درب گالن 38 میلیمتری کد 126 است و تنها تفاوت اصلی میان آن ها اندازه بزرگتر این محصول نسبت به درب 126 میباشد.

مشخصات فنی محصول

موارد استفاده    درب گالن روغن موتور – درب گالن ضد یخ – درب گالن مواد شیمیایی – درب گالن روغنهای صنعتی
نوع بسته شدن    پیچی
دهانه گالن    45 mm
نوع گالن    4 لیتری (پیشنهادی)
مواد گالن    pp/pe
مواد درب    pe
نوع پلمپ    رینگ دنده ای
نوع آب‌بندی واشر فوم / سیل القایی فوم دار / سیل القایی مقوادار
مزایا    بسته شدن آسان و مطمئن در خط بسته بندی – باز و بسته شدن راحت توسط مصرف کننده – امکان درج لوگو روی درب گالن– امکان چاپ لوگو در صورت استفاده از سیل القایی

 

این محصول با بهترین مواد اولیه و بهترین قیمت خرید درب گالن 4 لیتری توسط شرکت روهین تراش تولید و ارائه میگردد.

این درب گالن 4 لیتری با توجه به استقبال از طرح کد 126 از طرف مشتریان و منحصر بفرد بودن کیفیت و کارایی این درب گالن ، در سایز بزرگتر تولید شده و مناسب استفاده به عنوان درب گالن 4 لیتری روغن موتور، درب گالن ضد یخ ، درب گالن روغن های صنعتی و دیگر مواد شیمیایی محتوی در گالن های پلاستیکی می باشد.

حلقه پلمب کنگره دار و با زائده های داخلی که در هنگام باز شدن درب برای اولین بار از بدنه اصلی درب جدا می‌شود موجب ایمنی مطمئن در برابر تقلب و دوباره پر کردن گالن می‌شود.
فرم ترکیبی مقعر و برجسته روی درب موجب بهتر بسته شدن درب در خطوط بسته بندی و پر کن اتوماتیک شده و در زمان باز کردن درب توسط مصرف کننده نهایی نیز به آسانی باز میشود.
آب بندی درب بوسیله واشر فوم یا سیل القایی فوکم دار و یا سیل القایی مقوا دار انجام می‌شود که در صورت استفاده از سیل القایی امکان چاپ لوگو بر روی سیل وجود دارد.
در این محصول امکان درج لوگو برجسته بر روی درب گالن هم وجود دارد که علاوه بر افزایش زیبایی کار، موجب تقویت برندینگ شما و ممانعت از هرگونه کپی برداری و تقلب عینی از محصول شما خواهد شد.
برای اطلاع از قیمت درب گالن و مشاوره خرید درب گالن متناسب با نیاز و بسته بندی شما، با کارشناسان شرکت روهین تراش تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت محصولات، هم اکنون میتوانید با کارشناسان شرکت روهین تراش از طریق تلفن های ما تماس گرفته و یا از طریق واتس آپ پیام بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن به پرسش شما پاسخ داده شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید