fa en

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

smartphone

درب بطری سم

سایر مجموعه ها:

درب بطری سم، نوعی درب گالن است که با توجه به ملاحضات محتوای شیمیایی بطری های سموم و کود های مایع کشاورزی و دیگر مایعات کشاورزی، با استفاده از مواد اولیه مناسب و طراحی اصولی ، تولید شده است.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

گروهی از محصولاتی که عمدتا به صورت مایع تولید و عرضه میشود، سموم مختلف هستند که در انواع بطری و گالن بسته بندی شده و روانه بازار میگردند. شرکت روهین تراش، با توجه به نیاز عمده بطری های سم به عنوان موادشیمیایی، به درب های استاندارد و با کیفیت، درب بطری سم را با کیفیت عالی و آب بندی فوق العاده برای پیشگیری از بروز نشتی ارائه کرده است.

تولید درب بطری سم در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ

بطری های محتوی سموم، با توجه به نوع مواد و مقدار مصرف و استراتژی شرکت ها،  در اندازه های لیتری متفاوتی تولید میشوند. نسبت به اندازه گالن یا بطری مورد مصرف، اندازه های گلویی متفاوتی نیز برای آن ها به کار برده میشود که انتخاب این مورد هم با توجه به برخی معیار ها از جمله حجم بطری و میزان روانی ماده داخل بطری صورت میگیرد. هر چقدر اندازه قطر گلویی بزرگ تر باشد، خروج مایعات با سرعت و روانی بیشتری انجام میشود. درب بطری سم در سه سایز مختلف به شرح زیر تولید میگردد:
درب بطری سم کوچک با قطر گلویی 45 میلیمتر (کد 111)
درب بطری سم متوسط با قطر گلویی 50 میلیمتر (کد 112)
درب بطری سم بزرگ  با قطر گلویی  64 میلیمتر (کد 113)

کاربرد درب بطری سم  

برای بسته بندی انواع سموم و کود های مایع کشاورزی، سموم و مواد شیمیایی صنعتی و دیگر مایعات شیمیایی، باید از بطری ها استفاده کرد که در ابعاد مختلفی تولید میشوند اما نوعی از این بطری ها، منحصرا به بطری سم معروف است. این بطری ها برای حفاظت از مواد محتوی خود، از مواد خاصی ساخته شده اند تا در برابر خوردگی مواد شیمیایی و اسید ها، مقاوم بوده و همچنین اجازه خروج مایعات را از قسمت دهانه ندهند و اصطلاحا بطری قابل آب بندی باشد.

درب بطری سم ، نوعی درب بطری است که با هدف تکمیل بطری سم و انجام عملیات آب بندی ساخته می‌شود. در تولید درب بطری سم نیز مانند بطری سم از موادی استفاده میشود که در برابر قدرت  شیمیایی مواد داخل بطری مقاوم باشند و همینطور به گونه ای پوشش دهانه بطری را انجام دهند که مواد شیمیایی از آن خارج نشوند.

فاکتور های کیفی فوق العاده حساسی در طراحی و تولید درب بطری سم یا درب گالن سم مورد توجه قرار میگیرند که افزایش ضخامت بدنه، بهره گیری از مواد اولیه مناسب و مقاوم و طراحی شکل بدنه متناسب با کاربرد آن، از جمله این فاکتور هاست.

استفاده از درب بطری سم استاندارد و مقاوم در برابر نشتی مایع، اثرات گاز ها و اثرات حمل و نقل، به اندازه خود بطری اهمیت دارد و نباید از احتیاط در این حوزه غافل شد.

شرکت روهین تراش، این محصول را با بهترین کیفیت موجود در بازار و مناسب ترین قیمت درب بطری سم در بازار تولید و ارائه میکند. شما همواره میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع درب بطری و درب گالن پلاستیکی و یا استعلام قیمت با کارشناسان ما از طریق راه های موجود در صفحه  تماس با ما تماس برقرار فرمایید

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید