fa en

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

smartphone

درب گالن با دهانه 38 میلی متری کد 105

سایر مجموعه ها:

درب گالن 38 میلیمتری کد 105 یک درب ساده و اقتصادی، مناسب درب گالن 1 لیتری (پیشنهادی) و جزء پر مصرف ترین درب ها در صنایع شوینده و شیمیایی می‌باشد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

درب گالن 38 میلی‌متری کد 105 یک درب ساده و اقتصادی، مناسب درب گالن 1 لیتری (پیشنهادی) و جزء پر مصرف ترین دربها در صنایع شوینده و شیمیایی است که با توجه به جدیدترین ساختار ها و استاندارد های مربوط به این صنایع، برای تولید طراحی شده است. درب گالن 38 میلی‌متری کد 105 مناسب گالن‌های 1 لیتری (پیشنهادی ) با قطر گلویی 38 میلی‌متر است.

 موارد استفاده  درب گالن مواد شوینده – درب گالن مواد شیمیایی –درب گالن روغن های صنعتی- درب گالن روغن های خوراکی
 نوع بسته شدن   پیچی
 دهانه گالن   38 میلیمتری
 مواد گالن   PP/PE
 مواد درب   PE
 نوع پلمب  رینگی
 نوع آب بندی    استاپر
   

این درب گالن با توجه به سفارش و نیاز مشتری و به اقتضای رنگ گالن محصول، در تمامی طیف‌های رنگی قابل تولید است.
پلمپ رینگی این محصول به شکل یک رینگ دنده ای متصل به بدنه درب که در اولین باز شدن از بدنه درب جدا می‌شود، ایمنی در برابر تقلب را تامین می‌کند. این رینگ که در اصطلاح به نام پلمپ درب گالن شناخته می‌شود، پس از بسته شدن در کارخانه، با اولین باز شدن از درب اصلی جدا شده و فک پلمپ قابل مشاهده است.
آب بندی این درب گالن بسته به نیاز مصرف‌کننده با استفاده از واشر فوم و یا سیل القایی فوم دار انجام می‌شود و در صورت استفاده از سیل القایی امکان چاپ لوگو بر روی سیل وجود دارد. استفاده از فوم سیل با کیفیت برای درب گالن مانع از بروز نشتی یا خرابی محصول خواهد شد.
مناسب بودن قیمت درب گالن 38 میلی‌متری 105 و در عین حال حفظ کیفیت عالی آن به واسطه استفاده از بهترین مواد اولیه و بروزترین دستگاه ها تحت نظر کارشناسان متخصص، از مهمترین مزیت های خرید درب گالن تولیدی روهین تراش می باشد.

برای اطلاع از درب گالن مناسب نیاز شما و استعلام قیمت محصولات، همواره می‌توانید با کارشناسان روهین تراش تماس حاصل کرده و یا در واتس آپ ما پیام بگذارید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید