fa en

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

smartphone
درب گالن با دهانه 38 میلیمتری کد 133

درب گالن با دهانه 38 میلیمتری کد 133

سایر مجموعه ها:

درب بطری 133 یک درب پیشنهادی برای گالن های 1  لیتری با گلویی به قطر 38 MM  است که البته برای هر درب بطری یا گالنی که با گلویی 38 میلیمتری باشد، قابل استفاده خواهد بود.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

درب بطری کد 133 یک درب پیشنهادی برای گالن‌های 1 لیتری(پیشنهادی) با گلویی به قطر 38 MM  است . پلمب این درب گالن یک لیتری از یک نوار  متصل به قسمت پایینی درب تشکیل شده که با باز شدن درب گالن برای اولین بار از درب جدا شده و مانع تقلب در محتویات گالن توسط سودجویان خواهد شد.

مشخصات فنی محصول

موارد استفاده    درب بطری مواد شیمیایی مانند درب بطری روغن موتور  – درب بطری روغن هیدرولیک –درب بطری روغن‌های صنعتی
نوع بسته شدن    پیچی
گلویی گالن    38MM
نوع گالن    یک لیتری (پیشنهادی)
مواد گالن    PP/PE
مواد درب    PE
نوع پلمپ    رینگی
نوع آب‌بندی    فوم سیل - مقوا سیل
سایر مشخصات امکان درج لوگو روی درب گالن –امکان چاپ لوگو بر روی سیل – شکل ظاهری متناسب با مصارف صنعتی

 

درب بطری و گالن با دهانه 38 میلیمتری کد 133

برای آب بندی این نوع درب گالن، بسته به نیاز مشتری میتوان از سیل القایی فوم دار ( فوم سیل ) و یا از واشر فوم استفاده کرد در صورت استفاده از سیل القایی امکان چاپ لوگو بر روی سیل با رعایت مینیمم سفارش وجود دارد .

امکان درج لوگو بصورت برجسته بر روی درب گالن وجود دارد. درج لوگو روی درب گالن علاوه بر افزایش زیبایی بسته بندی محصول ، باعث تقویت برندینگ شما و همچنین جلوگیری از هرگونه تقلب خواهد شد.

درب گالن کد 133 ، مشابه درب گالن 131 است که در طراحی جدید متخصصان گروه مهندسی روهین تراش با تغییرات جدیدی روبرو شده که مطابق تصاویر میتوانید ببینید که مدل‌های قدیمی تر دارای پلمپ شفاف و جداگانه هستند و مدل‌های جدید این درب، دارای پلمپ درب گالن یکپارچه‌ای هستند که با تیغه صنعتی از بدنه جدا شده اند و علاوه بر زیبایی بیشتر، دارای مقاومت بیشتری است و بازشدن پلمپ راحت و ساده‌تر اتفاق می‌افتد.

به علاوه اینکه پوسته درب 133 دارای یک طراحی جدید با شکل ظاهری متفاوت است و بسیار زیبا جلوه میکند.

این محصول در تمام طیف‌های رنگی با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و با مناسب ترین قیمت درب گالن ، متناسب با سفارش شما در کارخانه شرکت روهین تراش تولید میگردد.

برای اطلاع از قیمت درب گالن یک لیتری ، قیمت درب بطری و تولید انواع درب گالن ، با کارشناسان ما در شرکت روهین تراش تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید