fa en

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

smartphone

درب گالن با دهانه 38 میلیمتری کد 128

سایر مجموعه ها:

درب گالن  کد 128  ( کد 103 آجدار)  مناسب گالن های 1 لیتری (پیشنهادی) با گلویی به قطر 38 میلی‌متر  است. تفاوت مهمی که این درب با نمونه مشابه خود یعنی درب گالن کد 103 معمولی دارد، وجود آج های بیشتر در نقطه تماس دست است.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

درب گالن کد  128  (کد 103 آجدار)  مناسب گالن های 1 لیتری (پیشنهادی) با گلویی به قطر 38 میلیمتر  است .  تفاوت مهمی که این درب با نمونه مشابه خود یعنی درب گالن 103 معمولی دارد، وجود آج های بیشتر در نقطه تماس دست با گالن هنگام باز شدن است که ضمن افزایش مقاومت درب گالن ، سهولت بیشتری را هنگام  باز کردن درب و تفاوت ظاهری زیبایی برای آن به ارمغان می آورد.

مشخصات فنی محصول:

موارد استفاده درب گالن روغن موتور – درب گالن روغن گیربکس – درب گالن روغن هیدرولیک –درب گالن روغنهای صنعتی –درب گالن مواد شیمیایی
نوع بسته شدن    پیچی
دهانه گالن    38MM
نوع گالن    1 لیتری (پیشنهادی)
مواد گالن    PP/PE
مواد درب    PE
نوع پلمپ    رینگی
نوع آب‌بندی    فوم و سیل القایی - مقوا و سیل القایی
سایر مشخصات    امکان درج لوگو روی درب گالن –امکان چاپ لوگو بر روی سیل – شکل ظاهری متناسب با مصارف صنعتی

پلمب رینگی این درب گالن یک لیتری از یک نوار جدا شونده پره دار متصل به قسمت پایینی درب تشکیل شده که با باز شدن درب گالن برای اولین بار از درب جدا شده و مانع تقلب در محتویات درب گالن توسط سودجویان خواهد شد.
پس از انتخاب و خرید درب گالن ، برای آب بندی این نوع درب گالن، بسته به نیاز مشتری میتوان از سیل القایی فوم دار ( فوم سیل ) و یا از واشر فوم استفاده کرد در صورت استفاده از سیل القایی امکان چاپ لوگو بر روی سیل با رعایت مینیمم سفارش وجود دارد .

امکان درج لوگو بصورت برجسته بر روی درب گالن وجود دارد. درج لوگو روی درب گالن علاوه بر افزایش زیبایی بسته بندی محصول ، باعث تقویت برندینگ شما و همچنین جلوگیری از هرگونه تقلب خواهد شد.

این محصول در تمام طیف های رنگی با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه و با مناسب ترین قیمت درب گالن ، متناسب با سفارش شما در کارخانه شرکت روهین تراش تولید می‌گردد.

 

برای سفارش این درب گالن یا دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان روهین تراش، هم اکنون میتوانید با شماره های ما تماس گرفته یا در واتس اپ مجموعه برای ما پیام بگذارید تا در سریعترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ داده شود.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید