fa en

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

smartphone

درب گالن با دهانه 38 میلیمتری کد 126

سایر مجموعه ها:

درب گالن با دهانه 38 میلیمتری ( کد 126 ) یک درب زیبا و جدید مناسب برای استفاده به عنوان درب گالن یک لیتری (پیشنهادی ) با قطر گلویی 38 میلیمتری می‌باشد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

درب گالن با دهانه 38 میلیمتری ( کد 126 ) متناسب برای اسفاده به عنوان درب گالن یک لیتری (پیشنهادی ) با قطر گلویی 38 میلیمتری می‌باشد. این محصول با بهترین مواد اولیه و بهترین قیمت خرید درب گالن 1 لیتری توسط شرکت روهین تراش تولید و ارائه می‌گردد.

مشخصات فنی محصول

موارد استفاده درب گالن روغن موتور – درب گالن ضد یخ – درب گالن مواد شیمیایی – درب گالن روغنهای صنعتی
نوع بسته شدن    پیچی
دهانه گالن    38 میلیمتر
نوع گالن     گالن 1 لیتری (پیشنهادی)
مواد گالن    PP/PE
مواد درب    PE
نوع پلمپ    رینگ دنده‌ای
نوع آب بندی واشر فوم / سیل القایی فوم دار / سیل القایی مقوادار
مزایا    بسته شدن آسان و مطمئن در خط بسته بندی – باز و بسته شدن راحت توسط مصرف کننده – امکان درج لوگو روی درب- امکان چاپ لوگو در صورت استفاده از سیل القایی


حلقه پلمب کنگره دار و با زائده های داخلی که در هنگام باز شدن درب برای اولین بار از بدنه اصلی درب جدا میشود موجب ایمنی مطمئن در برابر تقلب و دوباره پر کردن گالن می‌شود.
فرم ترکیبی مقعر و برجسته روی درب موجب بهتر بسته شدن درب در خطوط بسته بندی و پر کن اتوماتیک شده و در زمان باز کردن درب توسط مصرف کننده نهایی نیز به آسانی باز میشود.
آب بندی درب بوسیله واشر فوم یا سیل القایی فوم دار و یا سیل القایی مقوا دار انجام می‌شود که در صورت استفاده از سیل القایی امکان چاپ لوگو بر روی سیل وجود دارد.
در این محصول امکان درج لوگو برجسته روی درب گالن هم وجود دارد که علاوه بر افزایش زیبایی کار، موجب تقویت برندینگ شما و ممانعت از هرگونه کپی برداری و تقلب عینی از محصول شما خواهد شد.
برای اطلاع از قیمت درب گالن و مشاوره خرید درب گالن متناسب با نیاز و بسته بندی شما، با کارشناسان شرکت روهین تراش تماس بگیرید.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید