fa en

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

smartphone

درب گالن تیوپ دار با دهانه 38 میلیمتری کد 102

سایر مجموعه ها:

درب گالن تیوپ دار کد 102 از 3 قطعه تشکیل شده و مناسب برای گالنهای 1 لیتری ( پیشنهادی ) با قطر گلویی (دهانه)  38 MM می‌باشد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

درب گالن تیوپ دار کد 102 از 3 قطعه تشکیل شده و مناسب برای بطری 1 لیتری ( پیشنهادی ) با قطر گلویی (دهانه)  38 MM می‌باشد.

مشخصات فنی درب گالن تیوپ دار کد 102

 موارد استفاده   درب گالن روغن موتور – درب گالن روغن گیر بکس – درب گالن روغن هیدرولیک – درب گالن روغن های صنعتی – درب گالن مواد شیمیایی – درب گالن روغن ترمز و …
 نوع بسته شدن    پیچی
 قطر گلویی (دهانه) بطری یا گالن    38 میلیمتر
 نوع گالن   گالنهای پلاستیک به ظرفیت 1 لیتری ( اندازه گالن پیشنهادی است )
 مواد گالن    PP/PE
مواد درب گالن    PE
 نوع پلمب    رینگی
 نوع آب بندی  پره های موجود روی بدنه درب داخلی (تیوپ متصل)
 سایر مشخصات

 امکان تخلیه محتوای گالن در محلهای دور از دسترس – قابلیت تخلیه محتوای گالن بصورت کنترل شده – امکان تخلیه محتویات به دفعات-مناسب بودن قیمت درب گالن- امکان درج لوگو بر روی درب گالن

 

درب گالن تیوپ دار کد 102 از 3 قطعه تشکیل شده و مناسب برای گالنهای 1 لیتری ( پیشنهادی ) با قطر گلویی (دهانه)  38 MM می‌باشد. درب گالن تیوپ دار کد 102 مجهز به یک لوله تلسکوبی تعبیه شده داخل درب داخلی بوده که در زمان باز شدن درب بیرونی به همراه آن خارج شده به مصرف کننده این مکان را می دهد که مایع درون گالن را با دقت و بدون ریزش به اطراف در محل مورد نظر تخلیه نماید. این لوله درب گالن پس از هر با استفاده با بستن درب بیرونی در محل اولیه خود قرار گرفته و آماده برای استفاده های بعدی می‌باشد. این محصول که در بازار گاهی آن را درب گالن لوله دار هم می نامند، محصولی خلاقانه است که برای افزایش سهولت در استفاده محصول برای مصرف کنندگان گرامی طراحی و تولید شده است. درب گالن تیوپ دار با توجه سفارش و نیاز مشتری در تمام طیف های رنگی با بهترین مواد اولیه و بهترین کیفیت مونتاژ و مناسب ترین قیمت درب گالن ، قابل تولید است.

امکان درج لوگو برجسته بر روی درب گالن برای این محصول وجود دارد که علاوه بر افزایش زیبایی بسته بندی، هویت بخشی و پیشگیری از تقلب را به واسطه نشان اختصاصی فراهم میکند.

پلمپ رینگی این درب، پس باز کردن درب گالن برای اولین بار از آن جدا می‌شود و امکان تقلب را از سودجویان سلب میکند.

کاربردی بودن طراحی، کیفیت مواد اولیه و جزئیات تولید و مناسب بودن قیمت خرید درب گالن، از مهمرین ویژگی های درب گالن تیوپ دار کد 102 روهین تراش می باشد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید