fa en

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

شرکت روهین تولید کننده گالن و درب گالن های یک الی 20 لیتری

smartphone

محصولات سفارشی

در این مطلب به امکان تولید درب گالن یا قطعات پلاستیکی سفارشی در روهین تراش، ویژگی ها، مزایا و البته محدودیت های موجود خواهیم پرداخت.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

امروزه در دنیای بی حد و حصر بسته بندی محصولات، خلاقیت و طرح های تازه حرف اول میدان را می زنند و طراحان همه روزه تلاش میکنند تا بسته بندی های تازه تر و خلاقانه ای اجرا کنند تا مشتریان و  بازار تقاضا را با تصاویر جدید تر و بهتری از محصول خود مواجه سازند که موضوع در بازار رقابت ها، نهایتا به نفع آن سازمان و افزایش فروش خواهد انجامید. گاهی طرح های جدید تنها با سفارش و مونتاژ قطعات خاص موجود در بازار محقق میشود اما گاهی هم طراحی ها از عرف تولیدات بازار خارج است و لازم است تا متناسب با طرح کلی، اجزای آن بسته بندی هم با دقت طراحی و تولید شوند. 

در تصاویر فوق این مطلب یکی از طرح های سفارشی تولید شده توسط روهین تراش را مشاهده میکنید که مربوط به یکی از بزرگترین شرکت های تولید قهوه و زیرمجموعه های آن است و سالانه صدها هزار قطعه از آنها روی محصولات این شرکت به اقصی نقاط ایران و جهان ارسال و مصرف میشود.

در زمینه درب های گالن و محصولات پلاستیکی خرد حوزه بسته بندی، شرکت روهین تراش طراحی های بسیار زیبا و استانداردی ارائه کرده است که شما میتوانید از دسته بندی درب های گالن آن ها را مشاهده فرمایید اما برخی از برند ها و شرکت هایی که به کیفیت مارکتینگ خود توجه ویژه‌ای میکنند، مایلند تا محصول اختصاصی خود را داشته باشند و نمونه بسته بندی آنها در بازار تولید و عرضه نگردد تا با این کار هویت محصول خود را کاملا اختصاصی و منحصر بفرد کنند. راهکار این دسته برند ها طراحی اختصاصی قالب ها و تولید قطعه مورد نظر است. قطعات پلاستیکی با هر ابعاد و هر شکل هندسی، تا وزن 400 گرم و تیراژ معقول، با بهترین کیفیت مواد اولیه و دقت فوق العاده در ظرافت و اندازه های نمونه، توسط روهین تراش تولید میشوند. 

این کار علاوه بر افزایش زیبایی و کیفیت هویت بصری محصول، بهترین راه برای پیشگیری از بروز تقلب سودجویان و کپی برداری از محصول شماست. 

امنیت طرح و پشتوانه تولیدی محصولات سفارشی

روهین تراش با تکیه به توان تخصصی گروه بزرگ طراحان و مهندسین این مجموعه ، قابلیت ایده پردازی و اجرای ایده های خلاقانه و روز دنیا به صورت سفارشی برای محصولات شما را دارد. تجارب و اعتبار طی چند دهه به دست‌آمده‌ی روهین تراش به شما این اطمینان را خواد داد که محصول مورد نظر شما پس از طراحی و تولید با بهترین کیفیت مطابق با استاندارد های جهانی، تا هر زمان که شما قصد تولید آن را داشته باشید، در زمان های مقرر تامین و تولید میشود.

همچنین علاوه بر اشراف کامل ما به اختصاصی بودن محصول شما و عدم تولید آن برای هیچ شخص یا برند دیگری، تقلب های احتمالی از این طرح در بازار هم به صورت منظم رصد خواهد شد.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید